Kyivstar (096) 276-11-78; Life (063) 508-83-09 VIBER

Добро пожаловать в интернет-магазин Beezy!

Шапки шоломи Ruddy

Мериносова вовна – нахідка для виробництва дитячих шапок та одягу

www.ruddy.com.ua

Руно австралійских овець – настоящий дар природи, воно буквально створено  для того, щоб з нього робили шапки шоломи . Ми хочемо розповісти, чому виробляємо дитячі-шапки и шоломи саме из меріносовой вовни.

Насправді у цього матеріалу багато переваг, що описати кожен з них ну дуже довго. Тому пійдемо по порядку: сьогодні поговоримо про плюс, який стоїть на одному з перший місць у кажної дбайливої матусі, – про натуральність.wool-merino-beezy

Мериносове волокно – символ екологічності

Просто подивіться, якими властивостями володіє це диво, – воно:

 • Натуральне на всі 100% - його роблять без будь-яких добавок, тільки з вовни, причому овець, що виросли на свіжому повітрі, харчувалися кращою травою, що пили чисту воду.
 • Відновлюване – щорічно в Австралії вирощують понад 70 000 000 мериносів, і кожен з них дає абсолютно нове руно (та й за 12 місяців шерсть підстриженої худоби повністю відростає).
 • Біорозкладне – використане волокно взагалі не проблема утилізувати, у ґрунті воно повністю переробляється буквально за кілька років, причому не залишаючи жодного шкідливого продукту розпаду; навпаки – у землю повертаються лише поживні речовини, які допоможуть овцям рости здоровими та сильними.

Вирішуючи купити весняну або зимову шапку з вовняним верхом, ви можете бути впевнені і в екологічній чистоті, і в тому, що вона прослужить довго. Тому що про її надійність подбала сама природа.

Мериносове волокно – зразок натуральної функціональності

Якщо подивитися, з якого протеїну воно складається, ви побачите, що з кератину, тобто з тієї ж речовини, що і наше з вами волосся. Тепер ще зрозуміліше, чому головний убір не викликає алергічних реакцій і так приємний навіть ніжній шкірі – просто він максимально природний для нас.

При цьому шерсть мериноса відрізняється складною біохімічною будовою – природа щедро наділила її унікальними властивостями. Кожне волосся має наступну структуру:

шерсть и ее свойства

 • спіралі лівої та правої крутки, що відповідають за еластичність та пам'ять до згортання;
  що оберігає їх від пошкоджень мікрофібрилу;
  матриця, що забезпечує високі антистатичні показники;
  ще один шар захисту - макрофібрил;
  клітинно-мембранний комплекс, що визначає колір, гнучкість, міцність;
  пара- та ортоклітинний кортекс, що встановлює рівень поглинання вологи та звуків, повітропроникність, опір фарбуванню;
  зовнішні шари кутикул, що відповідають за м'якість та шовковистість.

Сама природа подбала про те, щоб ми робили шапки-шоломи із вовни мериноса. 

Мериносовая шерсть – премиальный материал для производства шапок

Спрос на нее только возрастает со временем. Но если в 1988 году австралийцы экспортировали в Союз примерно 1/3 шерсти мериноса со 180 млн овец, то сегодня поголовье насчитывает 70 млн, и около 80% состриженного с них руна идет в Китай. Поэтому тот производитель, который использует данное волокно, по-настоящему заботится о своих клиентах и предлагает им действительно лучшее.

Nike, Adidas, New Balance, The North Face – эти и многие другие лидеры рынка выбирают руно австралийских овец. И мы тоже выпускаем зимние шапки-шлемы  RUDDY с верхом из шерсти мериноса 70%, потому что придерживаемся передовых стандартов качества и стремимся обеспечить вас вещами, которым не будет сносу.  

Использовать этот натуральный материал можно для производства как головных уборов, так и одежды первого (верхнего) слоя, в том числе и для спортивной, и для предназначенной для активного отдыха. В основе волокна кератин, как у наших волос или всем известного мягкого кашемира. Поэтому оно максимально натуральное, но при этом прочнее и длиннее названных аналогов, да и обходится почти в 5 раз дешевле.

Почему шерсть мериноса так хороша

Качество волокна едва ли не в первую очередь зависит от тонины, то есть от среднего диаметра в микронах. Чем он меньше, тем гибче и мягче каждый волосок, чем больше – тем грубее (а значит может колоться и вызывать неприятные тактильные ощущения).

Узнав это, просто сравним вместе показатели тонины:

 • человеческий волос – от 50 до 100 мк;
 • обычная шерсть – от 25 до 48 мк;
 • мериносовая – от 12 до 24 мк.

Отсюда очевидно, что лучше. А теперь добавьте к столь очевидному показателю качества следующие свойства:wool beezy

 • абсолютная экологичность и биоразлагаемость – натуральность стопроцентная;
 • впечатляющий уровень комфорта – сухость, естественная регулировка тепла, влажности и охлаждения, приятные тактильные ощущения;
 • потрясающая практичность в быту – не садится и не растягивается, не вбирает запахи, сохраняет стойкость цвета.

Мериносовое волокно – традиционно лучший материал для производства шерстяных шлемов-шапок для зимы и демисезонного периода.

detskay-shapka-shlem-ruddy-beezy-mishka